• Anasayfa
  • Jura Hotels Altınoluk Termalde Depremzedelere Moral Ziyareti

Jura Hotels Altınoluk Termalde Depremzedelere Moral Ziyareti

16 Haziran 2023 mice 0 Yorum

Hayatımızda bir organizasyon hiç bu kadar anlamlı olmamıştı. ????

06 Şubat sabahı hepimiz tarifsiz bir acıyla uyandık. 11 şehrimizin ve 14 milyon insanımızın hayatlarının derinden etkilendiği büyük afet.
O gün bugündür kalbimiz ve aklımız hep oralarda. Hep insanımızla.

Sektör paydaşları olarak ulusumuzun her bir ferdi gibi ilk günden beri yaraların sarılmasına bir nebze de olsa nasıl katkı koyarız çabası içerisindeyiz ve olmaya da devam edeceğiz.

İşte bugün derneğimizin üyesi ECC Tur sahibi ve Jura Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ercan Gündoğdu’nun afetin ilk gününden itibaren otelini açtığı ve bizlerin de ailelerimiz olan kıymetlilerimiz ile Jura Hotels Altınoluk Termalde bir araya geldik. İstedik ki onlara hazırladığımız programlarla birlikte biraz da olsa kafaları dağılsın. Yüzlerine tebessüm gelsin. Gün sonunda yüzlerinde küçükte olsa gördüğümüz o gülümseme dünyalara bedeldi.

Öncesinde olduğu gibi bugünden sonra da gerek Jura Hotels Altınoluk Termal gerekse de dokunabildiğimiz tüm afetzede ailelerimiz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz.

Evet belki kolay olmayacak ama biliyoruz ki hep birlikte olunca bu yaraları daha kolay saracağız.

Organizasyonun gerçekleşmesinde emeği ve desteğini esirgemeyen Yönetim Kurulu, icra kurulu, deprem koordinasyon kurulumuz, üyelerimiz, sektör paydaşlarımız, Ercan bey nezdinde tüm otel çalışanları, ulaşım desteği veren System Transport, etkinlik ve aktivite desteği veren Pan Show ve teknik destek veren Tekniker firmasına teşekkürü borç biliriz.

Yorum Yapın