Hakkımızda

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği; sektör profesyonellerinin bir araya gelerek Nisan 2016 tarihinde İstanbul’da  kurdukları bir sivil toplum örgütüdür.

Dünya’da ülkemizden çıkışlı ilk Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği olması bakımından ülkemiz ve sektörümüz açısından son derece önemli ve gurur vericidir.

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği; tüm sektör paydaşlarını bir araya getirmekle aynı zamanda bir ilke de imza atmıştır.

Eğitimli, yarının profesyonel adayları olacak öğrencilere burs olanakları sunmak, sosyal sorumluluk projeleri içerisinde yer almak derneğimizin önem verdiği konular arasındadır.

Önümüzdeki aylarda yurt içinde ve yurt dışında açılacak temsilcilikler ve aramıza katılacak yeni üyelerimizle yolumuza güçlenerek devam edeceğiz.

Çözüm Sağlar

Çözüm Sağlar

Üye ve paydaşların yaşadığı veya yaşayacağı sorunların çözümünü sağlar

Projeler Üretir

Projeler Üretir

Üyelerine yurtiçi veya yurt dışında üyelik avantajları sağlar, sektörün gelişimine yönelik projeler üretir.

Haklarını Korur

Haklarını Korur

Yasal mevzuatlar ve kanunlar nezdinde üyelerinin temsilini sağlayarak haklarını korur.

Eğitim & İş Birliği

Eğitim & İş Birliği

Eğitim olanakları yaratır, etik çerçevede işbirliklerinin devam etmesini sağlar.

120

+

Kurumsal Üye

150

+

Bireysel Üye

200

+

Etkinlik

10

+

Sosyal Sorumluluk Projesi

Team Member

Our Expert Volunteer

Flamingo Mr
Reporter
Magnificent Mr
Donate Support
Maidan Smith
Support

Misyonumuz

MICE endüstrisinin global düzeyde hak ettiği saygınlığı kazanması, kalite standartlarının belirlenmesi ve korunması için MICE profesyonellerini bilinçlendirmek ve teşkilatlandırmak, üye MICE acenteleri ve paydaşları arasında yeni işbirlikleri oluşturarak sektöre bir dinamizm getirmek ve her seviyede MICE profesyoneline ve adayına ihtiyaç duydukları bilgi ve beşeri sermayeyi ulaşılabilir kılmaktır.

Vizyonumuz

Global anlamda hak ettiği saygınlığa ve etkinliğe kavuşan MICE endüstrisinin sözcüsü olan, üyelerinin yüksek katma değer oluşturmasında etkin rol oynayan ve endüstrisi için eğitim merkezi haline gelmiş bir sivil toplum kuruluşu olmaktır.

İlkelerimiz