İğneada Tanıtım Gezisi

25 Ağustos 2023 mice 0 Yorum

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE) ve İnemare Hotel iş birliği ile İğneada’ya tanıtım gezisi düzenlendi.

03-05 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilen organizasyona İstanbul’dan 20 kişilik MICE acente grubunun katılımı ile İğneada destinasyonunun ve İnemare Hotel’in tanıtılması hedeflendi. Bölgenin lüks alanında en iddialı ve yeni otellerinden, World Travel Awards‘da Türkiye’nin en iyi tasarım ödülüne aday olan denize sıfır İnemare Hotel ev sahipliğinde gerçekleşen bilgilendirme gezileri ile İğneada’nın güzellikleri keşfedildi.

İlk gün MICE acenteları, Danışman Şef Yeşim Kaya eşliğinde Nefes ile Nefs etkinliği ile nefes farkındalığı eğitimi, sonrasında Yoga Eğitmeni ve Ses Meditasyonu Uygulayıcısı Diğdem Girici eşliğinde Dinlendirici Ses Meditasyonu ve otelin havuzunda su terapisi gerçekleştirildi. Longoz ormanlarının içinde bulunan iğneada’da trekking ile doğa güzellikleri keşfedildi. Program otelin deneyimli şefi Sonay Oğuz’un hazırladığı enfes akşam yemekleri ile devam ederek gece otelin denize sıfır kumsalında şarkılar söyleyerek sonlandırdı.

Trakya’nın saklı cenneti İğneada, İstanbul’a yakın, doğası, tarihi, yemekleri ve farklı aktivitelere imkan sağlaması ile hafta sonu gezileri için harika bir tatil destinasyonu.

Yorum Yapın