• Anasayfa
  • I-MICE B2B Networking Etkinliği | 31 Ocak 2023

I-MICE B2B Networking Etkinliği | 31 Ocak 2023

28 Eylül 2023 mice 0 Yorum

Kıymetli üyelerimiz ve değerli sektör paydaşları,

Sektör adına üretmeyi ve katma değer yaratmayı kendine misyon edinmiş olan Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE) olarak 31 Ocak tarihinde ikincisini gerçekleştirdiğimiz sektörel buluşma ve networking etkinliğimizi yaşanan elim deprem hadisesi sebebiyle paylaşmamıştık.

Çalışmaya ve üretmeye her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde, yaralarımızı hep birlikte sarmak için etkinliklerimize devam edecek, daha çok çalışacak ve nitelikli projelerle bir arada olacağız.

31 Ocak tarihli Networking Etkinliğimiz Portaxe ev sahipliğinde, Divan Hotelleri destekleri ve birbirinden kıymetli iş ortaklarımızın katkılarıyla gerçekleşti.

Etkinliğimizde 17.00 -19.00 saatleri arasında acentalar, havayolları, oteller ve iş ortaklarımızı B2B networking alanında ağırladık, sonrasında ise 19.00 – 23.00 saatleri arasında hep birlikte stres attığımız özenle hazırlanmış programı sizler için planladık.
Etkinliğimizde değerli katkılarını esirgemeyen birbirinden kıymetli iş ortaklarımız ve sponsorlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Yorum Yapın