27 Mart 2017, Pazartesi

Yazan: Işıl Özmen

Voice için yazdığım ilk yazı.. Yeni üye olmuş ve ilk fam trip yolculuğuna çıktığım zaman..

Bugün 10 Mayıs 2020, Pazar … 3 yıl geçmiş.. Dopdolu , acı tatlı sürprizlerle bezenmiş…

Geriye baktığımda, üye yolculuğumdan başlayan serüven, bugün Derneğin yapı taşlarından biri olarak gururla devam ediyor.

Daha önce hiç yaşamadığımız bir süreçte, sektörel bazda bir olmak, birlik olmak adına çok kıymetli projeler geliştirip, hayata geçirdiğimiz zamanları yaşıyor ve çabalarımız her geçen gün hak ettiği değeri kazanıyor.

Bundan bir ya da birkaç yıl sonra ; geriye doğru baktığımızda, gerçekten Dünya üzerinde yaşanan en zor zamanlardan birine şahitlik ettiğimizi ve bir bilinmezlik içinde Pandeminin şimdiki zamana getirdiği ve gelecek zamana getireceği zorlukları hesaplamaya çalıştığımızı, bazısını tahmin edip önlem aldığımızı bazısını ise hiç tahmin edemediğimizi göreceğiz.

Yeni normali hayal ettiğimiz ve buna adapte olmak için önlemler aldığımız zor bir dönem olarak hep hatırlayacağız.

Bu süreçte yaşadıklarımızdan edindiğimiz olumlu hayati tecrübelerle ; hem sağlık hem de ekonomik olarak bizleri tedirgin eden bu endişeli dönemi en kısa zamanda atlatabileceğimize ve mesleğimize, işimize sağlıkla sıhhatle döndüğümüz güzel günlerin de çok uzun sürmeyeceğine inanıyorum.

Bugün 10 Mayıs 2020, Pazar ; sokağa çıkma yasağının olduğu ama çok anlamlı bir ANNELER GÜNÜ, 65 yaş üstü büyüklerimizin riskinin yüksek olması sebebi ile 40 küsür gündür dışarıya çıkamadıkları zaman diliminde , kısa bir mola kısa bir moral günü…

Sahip olduğumuz tüm özelliklerimizin sahipleri Sevgili ANNELERİMİZİN bu özel gününü de unutmadık..

I-MICE Ailesi icra kurulu üyelerinin kıymetli anneleri ile fotoğraflarının olduğu ve yıllarca unutulmayacak, hatıralarda kalacak bir klip çektik..

Ben bugün defalarca klibi izledim ve hayatın bu zorlu, bilinmez döneminde kendimizle ve ailemizle birlikte olmanın aslında ne kadar da kıymetli olduğunu, yaşadığımız her anın tadını sürebilmeyi, sahip olduklarımızın ne kadar değerli olduğunu, her şeyi kaybetsek de bir olup, birlik olup yeniden başlayabileceğimizi biliyor ve inanıyorum.

Klibimizi keyifle, özlemle seyretmek dileği ile tüm annelerimizin ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN…

Link : https://www.youtube.com/watch?v=gr0EqlIl4yc

İnançla, güvenle…

BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ..

#sektorunesahipcik

#imice

Yorum Yapın