• Anasayfa
  • İstanbul Ticaret Odası Ziyaretimiz

İstanbul Ticaret Odası Ziyaretimiz

25 Temmuz 2020 mice Yoruma Kapalı

Değerli Üyelerimiz ve Kıymetli Sektör Paydaşlarımız,

Öncelikle her birinizi sevgi ve saygıyla selamlıyoruz.

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE) olarak kurulduğumuz günden bugüne dek sektör adına üretmek, dokunmak ve katma değer yaratmak adına yoğun çaba içerisinde olduk.
Aynı ve daha fazla çabayı tüm dünya gibi ülkemizin ve sektörümüzün de derinden etkilendiği pandemi döneminde de devam ettiriyoruz.

Dernek olarak gerçekleştirdiğimiz yoğun çaba dışında bildiğiniz üzere 16 dernek + 1 platform olarak ortak hareket ediyoruz.

Bu bağlamda sektörümüzü, endüstriyel, ekonomik büyüklüğümüzü, geçmiş senelerden aldığımız yaraları ve taleplerimizi anlatmak ve aktarmak adına her yerde var olmaya çalışıyoruz.

Bugün, İstanbul Ticaret Odası ve TUGEV Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Şekib Avdagiç ev sahipliğinde ve TUGEV Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Bahadır Yaşık’ın nazik katılımıyla bir araya geldik.

Pandemi kaynaklı krizde ortak söylem geliştirmek, ortak hareket etmek ve pandemi sonrasına 4 farklı imparatorluğa başkentlik yapmış, iki kıtayı bir araya getiren güzide şehrimiz İstanbul’umuzu yeniden hak ettiği marka konuma taşımak hususunda birlikte çalışmak adına verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

Nazik ev sahipliği adına Sn. Başkanımız ve Sn. Yönetim Kurulu Üyemiz’e şükranlarımızı sunarız.

Saygılarımızla,

AFYAD
BOYD​
DPID
FSTD​
I-MICE
INTHA
İSTAV​
MPI​ Türkiye
PCO​ Platformu
SITE​ Türkiye
SSTD​
TETSED
TKTD​
TUED​
UFYD​
YEKON
YEPUD