• Anasayfa
  • I – MICE SİZLERİ DİNLİYOR.

I – MICE SİZLERİ DİNLİYOR.

4 Mart 2021 Deniz Süerkan Yoruma Kapalı

Tüm meslektaşlarımızın bildiği gibi Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği; I-MICE sektör profesyonellerinin bir araya gelerek Nisan 2016 tarihinde İstanbul’da kurulan çok kısa süre içerisinde ülkenin birçok şehrine yayılan bir sivil toplum örgütüdür. Türkiye’nin birçok ilinde bugüne kadar birçok kurumsal ve bireysel üyesi bulunan derneğimizde, süregelen “pandemi” döneminde bile çalışmalara devam edilmiştir. Yapılan “online” eğitimler, sosyal sorumluluk projeleri ve Ulusal Mice Çalıştayı ile sektörün sorun ve çözümlerine dair çalışmalar yapılmış ve resmi ziyaretlerle sektörün sesi ve lokomotifi olmaya devam edilmektedir.

 

Son çalışmalarımızdan biri olan “I-MICE Üyelerini Tanıtıyor” programı ise hali hazırda devam etmektedir. Değerli üyelerimizin bize gönderdikleri logo ve şirket bilgilerini derneğimize ait tüm sosyal mecralarda tanıtıyor, üyeler arası iş birliğini arttırmayı ve network ağının güçlenmesine fayda sağlamaya devam ediyoruz. Hala göndermeyenler için bir hatırlatma yapmış olalım.

 

Bir diğer çalışmamız ise sizleri dinlemek olacak…

 

Derneğimizin web sitesinde https://industryofmice.com/category/voiceblog/ bulunan VOICE bölümünde sektörle ilgili birçok yazı sizlerle buluşmuştu.

 

Şimdi ise VOICE Bölümüzde sizleri dinlemek istiyoruz.

 

Sektörümüz ile ilgili düşünceleriniz, yorumlarınız ve güncel olan konular ile ilgili yorumlarınız bizler için çok önemli. Yazılarınızı network@i-mice.org e mailine gönderin bizde sizlerin sosyal medyada sesiniz olalım.

 

*** Yazılar da olası düzenlemeler; I-MICE Derneği Yönetim Kurulu tarafından dikkatle kontrol edilip, derneğin hassasiyetle uyguladığı değerlere aykırı olmayacak ve herhangi bir tartışmaya yer vermemek adına onaylanarak yayınlanabilecektir.

 

Üyelik detayları için de aynı adres ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Sağlıkla kalın

Sevgiler

Deniz Süerkan / Yönetim Kurulu Üyesi