• Anasayfa
  • I-MICE aylık networking etkinlikleri Zerdeli Cadde’de başlattı
  • BASIN: Hotelrestaurantmagazine.com

I-MICE aylık networking etkinlikleri Zerdeli Cadde’de başlattı

MICE ve turizm sektör paydaşları, I-MICE koordinasyonunda networking etkinliği ve yeni yıl partisinde buluştu. Her ay düzenlenmesi planlanan etkinliklerin ilki Zerdeli Cadde ev sahipliğinde gerçekleşti.

MICE ve turizm sektör paydaşları, 20 Aralık Salı akşamı Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE) koordinasyonunda ve Zerdeli Cadde ev sahipliğinde networking etkinliği ve yeni yıl partisinde bir araya geldi. Zerdeli Cadde’nin lezzetli ikramları, Cem Mangaloğlu’nun DJ’liği üstlendiği keyifli etkinlikte Sihirbaz Özgür Kapmaz, en güzel numaralarını konuklarla buluşturdu. Biraderler orkestrası ise birbirinden keyifli şarkıları, kendi aralarındaki atışmaları ile hem renkli bir sahne şovu ortaya koydu hem gelenleri doyasıya eğlendirdi.

Sezen Akyazı: “Birlikte daha güçlüyüz”

Etkinlikte konuşan I-MICE Genel Sekreteri Sezen Akyazı “Çok kısa bir sürede networking gecemizin organize edilmesinde katkılarını esirgemeyen birbirinden değerli iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum. Davetimize ilgi göstererek bu gecede bizleri yalnız bırakmayan siz değerli misafirlerimize de gönülden sevgilerimi iletiyorum. Derneğimiz her geçen gün büyümeye ve üretmeye devam ediyor. Derneğimiz komite çalışmalarıyla sektörel eğitimler, fam tripler, ayda 1 kere düzenleyeceğimiz networking etkinlikleri, mekan tanıtımları, aydan aya düzenleyeceğimiz İstanbul ve çevre gezileri ve sektöre sunacağımız raporlarla üretmeye ve fayda sağlamaya devam edecektir. Bu yolda en büyük desteğimiz sizlerin varlığıdır. Birlikte daha güçlüyüz diyor, son olarak üye olmayan dostları derneğimize üye olmaya davet ederek sözlerimi tamamlıyorum. Herkese iyi eğlenceler” dedi.

Işıl Özmen: “Sizlerle üretmek ne güzel”

Davette söz alan I-MICE 2. Başkanı Işıl Özmen “Uzun bir aradan sonra tüm dostlarla bir arada olmak ne güzel. Sizlerle üretmek sizlerle yola devam etmek ne güzel. Derneğimiz her zaman olduğu gibi bundan sonrada sizlerden aldığı güç ve destekle yoluna çok daha kararlı ve güçlü bir şekilde devam edecektir. “ dedi.

Hüseyin Kurt: “Hey ay 1 networking etkinliği düzenleyeceğiz”

Son sözü ise yüksek alkışlarla Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kurt aldı. Hüseyin Kurt ise, “Kıymetli dostlar, sizler bizleri bu gece nasıl yalnız bırakmadıysanız ben de Meksika’dan rahatsız dönmekle birlikte bu özel gecede sizleri yalnız bırakmak istemedim. Hepiniz hoş geldiniz. Şeref verdiniz. Hey ay 1 kere gerçekleştireceğimiz networking etkinliğimizi bu ay içinde olduğumuz seneye veda, yeni yıla merhaba konseptiyle gerçekleştirmek istedik.” diye konuştu. 2022 değerlendirmesi ve 2023 projeksiyonunu da paylaşan Kurt herkese sağlık, huzur ve çok keyifli bir sene diledi.

350 civarında misafirin katıldığı geceye damgasını vuran bir diğer bölümde çekiliş anıydı. Birbirinden özel 50’ye yakın hediyenin dağıtıldığı gecede şanslı olan kişiler hediyelerini alarak geceden ayrıldı.

Bir sonraki network etkinliği, Portaxe’te!

Başkan Kurt ayrıca ocak ayında bir sonraki networking etkinliğinin yer müjdesini ev sahibi olacak Portaxe Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Sapmaz ile sahnede paylaştı. Alkışlar eşliğinde karşılanan bu gelişme Kurt’un önce 700 kişi söz alması, ardından Den Den Yatçılık Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Köseoğlu’nun devreye girmesiyle 1000 kişi olarak bağlanmış oldu. Geceye aynı zamanda Divan Otelleri ve Sait Halim Paşa Yalısı da destek verecek.