• Anasayfa
  • Seyahat Acentaları Birliği Kanun Değişikliğine İlişkin İstişare Toplantısı

Seyahat Acentaları Birliği Kanun Değişikliğine İlişkin İstişare Toplantısı

15 Aralık 2023 mice 0 Yorum

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Hüseyin Kurt, bugün Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin genel merkezinde gerçekleşen 1618 sayılı Seyahat Acentaları Birliği Kanun Değişikliğine ilişkin istişare toplantısına katılım sağlamıştır.

İlgili toplantı kapsamında; kurumumuz TÜRSAB’ın geçmiş senelerde Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkilileri ile hazırladığı ve ilgili bakanlıklardan da görüş ve katkı alınarak taslak haline getirdiği yasa maddeleri üzerinden geçilmiştir.

Kültür ve Turizm Bakanımız Sn. Mehmet Ersoy’un geçtiğimiz günlerde paylaşmış olduğu görüşle birlikte öğrenilen yasa çalışması hazırlığında, başta kurumumuz TÜRSAB‘ın ana katkıları olmak üzere ortak aklın ve istişare kanallarının ön planda tutulmasını önemle arz ve talep ederiz.

Geçmiş senelerde hazırlanan TÜRSAB yasa taslağının Pazartesi günü itibariyle kurumumuzun sitesinde yayımlanacağı bilgisini paylaşmak isteriz.

Sektörümüz adına üretmek, katma değer yaratmak ve fayda sağlamayı kendine misyon edinmiş derneğimiz olarak, üstümüze düşen tüm hususlarda katkı sunmaya ve destek vermeye hazır olduğumuzu önemle paylaşmak isteriz.

Toplantıdan görseller:

Yorum Yapın