• Anasayfa
  • İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Ziyaret

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Ziyaret

15 Kasım 2018 mice Yoruma Kapalı

[cmsmasters_row data_shortcode_id=”xlbd7a1e24″ data_padding_bottom_mobile_v=”0″ data_padding_top_mobile_v=”0″ data_padding_bottom_mobile_h=”0″ data_padding_top_mobile_h=”0″ data_padding_bottom_tablet=”0″ data_padding_top_tablet=”0″ data_padding_bottom_laptop=”0″ data_padding_top_laptop=”0″ data_padding_bottom_large=”0″ data_padding_top_large=”0″ data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_shortcode_id=”2cgh0enh8″ data_animation_delay=”0″ data_border_style=”default” data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center”][cmsmasters_text shortcode_id=”s0ckip5o8y” animation_delay=”0″]

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE) olarak, Türkiye’nin ilk Uluslararası kongre merkezi olan ve sayısız Ulusal ve Uluslararası kongre, toplantı, etkinlik, sempozyum ve zirveye ev sahipliği yapan İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Genel Müdürlüğüne getirilen Sn. Handan Boyce hanıma hayırlı olsun ziyaretimizi gerçekleştirdik.

Çok verimli ve bir o kadar da sıcak atmosferde geçen görüşmede; ülkemizin ve güzel şehrimizin kongre ve toplantı sektörü gelişiminde önemli katkılarda bulunan, kamu ve özel sektör iş birliği ile Uluslararası kongre ve etkinliklerin yeniden ülkemize kazandırılması ve destinasyon pazarlaması tarafında ileriye dönük çok daha yakın işbirliği yapmak hususunda anlaşmaya vardık.

Toplantımız sırasında karşılaştığımız Sipahiler Events Kurucusu, Lütfi Kırdar Yönetim Kurulu Üyesi ve Site Turkey Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Kerim Sipahiler sohbetimize renk kattı.

Kendisine de değerli görüşleri ve derneğimize her zaman verdiği tam destek için ayrıca teşekkür ederiz.

Sn. Boyce’ye yeni görevinde başarılarının devamını diler, nazik evsahipliği için kendisine bir kez daha teşekkür ederiz..

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]