23 Haziran 2017

Soma’da hayatını kaybetmiş insanlarımızın çocuklarına (80 hane 127 çocuğa) kıyafet, okuma ve boyama kitapları götürdük. Bir yolculuk hiç bu kadar anlamlı olmamıştı…
#somayiunutmadik #somayiunutmayacagiz

 

 

 

06 Temmuz 2018

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE), sosyal sorumluluk projesi kapsamında Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği (BEDD) ile “Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır” sloganıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi.

 

 

 

20 Eylül 2018

Derneğimizin, Diyarbakır’daki kardeş okulu ; Silvan Eskiköy ilkokuluna gidilerek, çocuklarla yeni Eğitim Öğretim yılında okul ihtiyaçları giderildi.

 

 

 

14 Ağustos 2018

2018 yılı Kurban Bayramı öncesi Semiha Şakir huzurevinde tüm yaşlılara bayram öncesi kişisel temizlik bakımı ve sazlı sözlü eğlence ve ikramla birlikte bayramlaşıldı.

 

 

2019 – 2020

Bu yıl İstanbul Ferhatpaşa İbrahim Müteferrika Lisesi öğrencilerinin yaptığı resimlerin, Özverler Çerçeve sponsorluğunda çerçevelenip öğrencilerin emeklerini gelire çevirmeyi planlıyoruz. Elde edilen gelirle okulda halka açık resim ve sanat kursları açılacak ,okul içinde sergilerle satışa sunulup arzu eden kursiyerler hem sanatla buluşup hem de para kazanma imkânı bulacaklar

Bu yıl Diyarbakır’daki kardeş okulumuzun ihtiyaçlarını sağlamaya devam edeceğiz. Öğrencilerimizi kültür sanat etkinlerine götüreceğiz..